Привітання Президента НАМН України, академіка Віталія Цимбалюка до Дня науки

1162

Шановні колеги, науковці!

Від імені Президії Національної академії медичних наук України і від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня науки!

Це професійне свято – чудовий привід сказати щирі слова вдячності за невтомну, плідну і творчу працю, без якої важко уявити сучасний світ!

Науковий прогрес, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження інноваційних технологій сприяє не лише економічному зростанню Держави, а й є запорукою її справжньої незалежності та перспективи розвитку на майбутнє.

Сьогодні, у складні часи для медичної галузі багатьох країн світу, великого значення набувають впровадження результатів наукових досліджень в практику задля покращення якості надання медичної допомоги.

Вітаємо зі святом кожного, хто присвятив своє життя дослідженням, постійно прагне відкривати нові горизонти, роблячи свій вагомий внесок у розвиток вітчизняної та світової науки.

Щиро зичимо міцного здоров’я та родинного затишку, творчої наснаги й натхнення, нових звершень і відкриттів на славу Науки та нашої Батьківщини!

З повагою

академік                                                          Віталій Цимбалюк