Привітання президента НАМН з Днем медичного працівника

3071

Шановні медичні працівники  – лікарі, науковці, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров'я!

       Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.
       Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже в ваших руках – людські життя.


"Мeдицинa – це перш за все люди. Це пацієнти, які потребують допомоги, і медики – науковці, лікарі, медичні сестри, фельдшери, – які самовіддано рятують життя, повертають здоров’я, гоять рани, вселяють віру та дарують надію.

Праця людей у білих халатах – важка, жертовна і благородна. На жаль, ми не завжди маємо належне медичне забезпечення, повне фінансування, сучасну медичну техніку, високу заробітну плату, надто зараз проходимо через всі ці випробування, коли реформується ситема охорони здоров'я та й сама країна переживає не найлегші часи.

Проте я впевнений, що ми маємо при цьому найкращі, найкваліфікованіші кадри, маємо знання, досвід, витримку, силу, чуйні серця і золоті руки. І незважаючи на складні для нашої держави часи, медики з вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа, докладають усіх зусиль задля збереження життя і зміцнення здоров’я українців.

Знаю, що всі ви, хто сьогодні бореться за авторитет професії, попри скруту вдосконалює свій професіоналізм, звершує щоденні подвиги з порятунку життя кожного пацієнта, всі ви – найщиріші патріоти своєї благородної професії і своєї рідної Батьківщини. Бо у часи випробувань у цій професії залишаються лише ті, хто готовий, не шкодуючи ні сил, ні часу, боротися за життя і здоров'я людей, кому притаманне почуття гуманізму, хто  відчуває мегавідповідальність за обрану справу.
 


Шановні колеги, ви вже зробили багато і переконаний, що врятуєте ще не одне життя, поставите на ноги не одного пацієнта, адже не має у світі більшої цінності, аніж людське здоров’я та життя.
У ваших руках – здоров’я нації, а відтак і благополуччя нашої держави.

У цей святковий день сердечно дякую кожному медичному працівнику нашої великої академічної родини.

Вірю, що невдовзі праця медиків буде нарешті гідним чином поцінована державою і суспільством.

Щиро бажаю вам, дорогі колеги, сімейних гараздів, благополуччя, мудрості, оптимізму, нових професійних звершень, поваги і, звісно, здоров’я вам, вашим родинам і пацієнтам."


З великою повагою 

Президент Національної академії медичних наук України

академік НАМН         ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК