Робота лабораторії гігієни природних, питних вод ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України»

1519

Лабораторія гігієни природних, питних вод  ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» здійснює гігієнічну оцінку якості питної води та її вплив на здоров’я населення, санітарно-епідеміологічну оцінку та експертизу вод питних, поверхневих, природних мінеральних та джерельних. Розробляє технічні умови, технологічні інструкції, регламенти та інші нормативні документи у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення

(детальніше про діяльність та надавані  послуги  лабораторії на сайті Інституту : http://www.health.gov.ua/www.nsf/all/u03-01-10?opendocument )

Лабораторією розроблено Технологічний регламент запровадження на Дніпровському водопроводі м. Києва в технології підготовки питної води діоксиду хлору як найефективнішого засобу забезпечення епідемічної безпеки води.

Проте, в умовах постійно високих температур повітря, що установилися в Україні, для запобігання можливого поширення кишкових інфекційних захворювань населення фахівці лабораторії рекомендують споживати питну воду після додаткового її знезаражування кип’ятінням.