Виїзне засідання Бюро президії НАМН України в м. Ірпінь та м. Буча

1064

12 травня 2022 року в місті Ірпені та місті Буча відбулося виїзне засідання Бюро президії НАМН України за участі президента НАМН України Віталія Цимбалюка, віце-президентів НАМН України, членів Президії НАМН України, директорів Інститутів НАМН України, мерів міста Ірпеня, міста Буча, керівників місцевих закладів охорони здоров’я, інших запрошених осіб.

На засіданні Президент НАМН України Віталій Цимбалюк зазначив, що агресія Російської федерації завдала надзвичайно багато втрат та збитків населенню Київської області, міст та територіальних громад Бучанського району, міст Бучі, Ірпеня, Гостомеля зокрема. Наголосив на необхідності в наданні висококваліфікованої допомоги постраждалим мешканцям, залученні спеціалістів інститутів НАМН України для створення виїзних бригад для надання медичної допомоги у постраждалих населених пунктах Бучанської, Ірпінської та Гостомельської територіальних громад.

НАМН України, профільні Інститути в найближчий час почнуть реалізовувати поставлені Президентом цілі, а також максимально допомагатимуть громадянам постраждалих громад надаючи безкоштовну висококваліфіковану медичну допомогу, надаючи гуманітарну допомогу медичними препаратами та сучасним медичним обладнанням.

НАМН України передали закладам охорони здоров’я міст Ірпеня, Буча та міста Гостомеля сучасні кисневі концентратори, медичні препарати, дизенфікуючі засоби та інше обладнання, вкрай необхідне в даних регіонах.

НАМН України спільно з керівниками профільних інститутів націлені на плідну співпрацю з керівниками територіальних громад міст Ірпеня, Бучі, Гостомеля, медичних закладів в наданні медичної допомоги та забезпеченні наданні допомоги населенню та нормалізації звичного життя громадян Бучанського району та України!

З вірою в майбутнє та найшвидшу перемогу!