Вручення відзнак від Всеукраїнського проєкту «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА»

864

Українська конфедерація журналістів започаткувала проект «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА».

Книга “Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА” — про Україну воєнного часу, в якій сторінка за сторінкою розповідається про історії окремих людей, які щодня своїми справами творять майбутнє — справедливу, економічно розвинену, інноваційну і по-справжньому європейську Україну. Видання стало своєрідним літописом добрих справ і доль відомих державних та громадських діячів, митців, знакових науковців, освітян, підприємців, правників і просто патріотів, сповнених національної й людської гідності. Ці українці — світочі епохи. Вони плекають споконвічні цінності й борються за національну ідею. Тому суспільство їх вважає золотим фондом нації. Їхній успіх, подвижницька праця й самовідданість надихають.

Окремий розділ присвячено людям, які вирішили захищати Вітчизну, бо мають право і честь жити вільно на своїй, Богом даній, землі. Правдива історія наших захисників, яку маємо знати, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі. «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя», – такими словами Василя Симоненка можна окреслити риси наших героїв та героїнь сучасності, оборонців, які щиро і мужньо пропускають крізь себе біди України. Слава їм!

Є особливим розділ з цій книзі, присвячений “ангелам” в білих халатах — світилам медицини, завдяки яким у багатьох людей продовжується життя.

13 лютого президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк разом з поетесою-пісняркою, Заслуженою діячкою естрадного мистецтва України Клавдією Дмитрів вручили почесні відзнаки видатним діячам та лікарям.

Найвищою суспільною відзнакою орденом “Зірка слави та заслуг”  нагороджено видатного українського нейрохірурга,  Заслуженого лікаря України, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, академіка Української академії наук та Академії інженерних наук України, доктора медичних наук, професора, керівника відділу нейроонкології ДУ “Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України” Володимира Розуменка.

Я вдячний Вам, Віталію Івановичу, за можливість працювати разом, приносити користь людям, вдячний конфедерація журналістів України за таку високу відзнаку для мене. Слава Україні!” – Володимир Розуменко.

Знаком народної пошани” за врятовані життя нагороджено провідного кардіохірурга України, Заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, професора, головного наукового співробітника ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова НАМН України” Івана Кравченко.

Дякую, шановний Віталію Івановичу! Моя робота — мій скромний вклад, цю нагороду я відноситиму на рахунок колективу, в якому я маю щастя працювати.” – Іван Кравченко.

За розбудову України нагороджено дійсного члена-академіка Української академії наук, директора Департаменту охорони здоров’я Міжнародної Громадської Організації “Міжнародна Дипломатична Місія Публічної Дипломатії”, керівника медичної служби Національної медичної палати України, волонтера медичних гуманітарних місій в зоні бойових дій Володимира Шоломицького.

Дуже приємно, хочу подякувати від Національної медичної палати України, від нашої військової частини, від Сергія Володимировича Кравченко, який зараз в Харкові. Віталію Івановичу, Ви дуже багато робите не тільки для цивільних, але й для військових. Дякую Вам!” – Володимир Шоломицький.

Орденом за Розбудову України нагороджено відомого українського громадського діяча, лікаря, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії з хірургії та управлінням охороною здоров’я, Лауреата премії ім. М.І.Пирогова з хірургії, члена-кореспондента Медико-технічної академії Віктора Гайдука.

Шановний пане Президенте, від себе особисто та від всіх нагороджених хочу Вам подякувати за ту працю, яку Ви робите по відродженню нашої медицини і дай Бог, щоб Ви працювали на цій ниві плідно, довго і щоб Ваша робота була в радість усім людям. Щастя Вам та здоров’я! Ще раз дякую Вам! Слава Україні! Героям Слава!” – Віктор Гайдук.

Дякую Вам, Клавдіє, за таке гарне, унікальне представлення, за Ваш патріотизм. Особливо дякую нагородженим, які сьогодні тут є. Я їх знаю багато років, я їх дуже поважаю і дуже радий, що мені випала честь Вас нагородити. Іде дуже жорстока війна, і від кожного з нас залежить коли вона закінчиться, тому, давайте будемо родити все можливе. Несемо свою службу і кожен робитиме те, що треба. Я хочу згадати свого вчителя академіка Андрія Петровича Ромоданова, який пройшов Другу світову війну. Одного разу я його запитав, що таке масовий героїзм в війні? Він — єдиний, хто мені пояснив: це — чітке виконання своїх обов’язків.

Якщо ми з Вами будемо зараз робити все те, що потрібно для військових, для цивільних, для нашої Держави — це прискорить нашу Перемогу. Я Вам дякую і нехай Бог Вас всіх береже і допомагає в тому, щоб зробити все для нашої Перемоги” – зазначив наприкінці нагородження Віталій Цимбалюк.