Сердечно до стражденних сердець

671

Благодійний фонд ICF Res.Publica, що опікується підтримкою найнезахищеніших верств населення й  допомагає похилим людям та інвалідам із зони АТО на сході України, в особі директора фонду Ксенії Пономарьової, висловлює щиросердну подяку Національній академії медичних наук України,
ДУ Інститут кардіології ім. академіка Д.М. Стражеска НАМН ( директор – Володимир Коваленко) за порятунок життів людей, на чию долю випали випробування не лише хворобою, а й жахіттями війни.
Безмірну вдячність ICF Res.Publica  висловлює особисто головному лікарю, заступнику директора з клінічної роботи Інституту кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска професору Василю Михайловичу Корнацькому, керівнику проекту Концепція порятунку Тактична медицинa к.м.н.Олександру Корнійко, а також всім медичним працівникам Інституту за професіоналізм та гуманність, за неодноразову благодійну допомогу їхнім підопічним, бабусям-сердечницям. За все те, що зветься одним простим словом – людяність.

Про це директор фонду Ксенія Пономарьова написала на своїй та на сторінці фонду ICF Res.Publica у соціальній мережі facebook.

https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8?source=feed_text&story_id=1205509229476248&pnref=story

За кожною сердечною недугою – складні життєві історії, людські долі. І як це іноді важливо, щоби поряд вчасно опинились добрі, небайдужі люди.
 ІСТОРІЯ ПЕРША.

Вірі Олександрівні на рятівників поталанило. Тиждень тому її напівживою вивезли із Донецька. Їй 71 рік. Втім ще у грудні вона ТАМ ходила на роботу. А нині її возять в інвалідному візку. «Дружні обійми ДНР» зробили свою справу.

Віра Олександрівна впала у своїй квартирі і не могла поворухнутись. Коли двері відчинили ззовні, дочка знайшла свою маму всю у набряках. Вона прикривалась руками від страху і болю. Ліків для першої допомоги у Донецьку практично неможливо було знайти.

Вивезти звідти людину похилого віку із хворим серцем теж було складно. Руку допомоги простягнули волонтери: Оксана Зайцева та координатор «Восток-SOS» Юлія Пелюсова. Завдяки всебічній підтримці проходження блок-постів вдалося звести до мінімуму.

Вже у Києві, коли Віра Олександрівна трохи отямилася, благодійники звернулись до Інституту кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска, де лікарі обстежили пацієнтку, ретельно підібрали препарати, рекомендували лікування у стаціонарі. Втім донька з матір’ю обрали лікування в домашніх умовах, але під наглядом фахівців Інституту.
З вірою в серці Віра Олександрівна відтепер лікується і наново звикає до мирного життя.

Це не перша літня жінка, якій допомогли в Інституті.
ІСТОРІЯ ДРУГА.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1008036159210727&id=1007782085902801&__mref=message_bubble
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1098580316822977&id=1007782085902801&__mref=message_bubble

Цьогоріч у січні фахівці Інституту кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска НАМН поставили на ноги ще одну сердечницю Марію Григорівну (1940 р. н.) з м. Краснодона. Вдома її стан постійно погіршувався. Жінка побоювалась відходити далеко від дому: проблеми із серцем та підвищений вміст цукру у крові робили її життя нестерпним. Бо ж була вона завжди енергійною і активною. Ліки, що їх придбали благодійники за зібрані кошти, не допомагали. І знову ICF Res.Publika дякує кардіологам Інституту за безкоштовну допомогу у лікуванні Марії Григорівни. Після обстеження в Інституті вердикт лікарів був однозначний: госпіталізація. Марію Григорівну помістили на стаціонарне лікування й запропонували операцію. Втім, через побоювання з огляду на вік, пацієнтка від неї відмовилась.

« Для нас результат лікування вже помітний, сподіваємось, що післе повного курсу Марія Григорівна буде пурхати, як метелик», – кажуть у фонді ICF Res.Publika.

Після всіх тих випробувань, що випали на долю цих жінок, які і серце здорової людини ледь витримає, є великі сподівання, що під пильним наглядом «сердечних справ» майстрів Інституту кардіології та під опікою небайдужих людей, стражденні серця бабусь заб’ються з новою силою.
Бо ж добро, любов і турбота ладні творити дива.

Для всіх, хто може і хоче допомогти переселенцям і інвалідам із зони АТО, реквізити фонду:

р/р 26008052636096 в ПАТКБ ”ПРИВАТБАНК”, Розрахунковий центр м.Київ, МФО 320649 (грн.)

р/р 26009052632903 в ПАТКБ ”ПРИВАТБАНК”, Розрахунковий центр м.Київ, МФО 320649 (євро)

р/р 26002052636832 в ПАТКБ ”ПРИВАТБАНК”, Розрахунковий центр м.Київ, МФО 320649 (USD)

Кожна наша гривня може врятувати життя чиїмсь мамі чи батькові!
Дякуємо Вам за небайдужість!