Трансплантації тривають

52

Протягом останніх трьох років операції з трансплантації для співробітників нашого ДУ «Національний науковий центр хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України» стали плановою, системною роботою. Цього разу наші лікарі провели 2 мультиорганних забори в КНП “Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради” та Лікарня Святого Луки м. Кропивницький, завдячуючи чому вдалось врятувати 8 важких хворих.

Ми вдячні колегам-лікарям, співробітникам УЦТК за співпрацю на благо наших пацієнтів. Окрема вдячність і шана донорам та їхнім родинам за подарований шанс на життя нашим пацієнтам.

Нагадуємо, що починаючи з 2024 року наш Центр уклав угоду з НСЗУ про надання медичної допомоги з використанням методу трансплантації органів, що забезпечується пацієнтам через Програму медичних гарантій. Таким чином, операції з трансплантації органів, передопераційні обстеження та післятрансплантаційний супровід здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Державна підтримка програм з трансплантації сприяє вдосконаленню трансплантаційного напрямку, оскільки забезпечує його розвиток та стрімке збільшення кількості трансплантацій.

Джерело інформації: ДУ «Національний науковий центр хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України»

https://www.surgery.org.ua/News/Details/2ab9c6e4-c19f-4310-b929-9fe06bdb6fa1