Співпраця в рамках Ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення»

428

Глобальне партнерство
Спільно з МЗС України державні установи Національної академії медичних наук України, повністю підтримують позицію держави та беруть активну участь у забезпеченні реалізації проектів в рамках Ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення». 

Завдяки співпраці в рамках цієї ініціативи в Україні ДУ «Інститут епідеміології  та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського  НАМН України» брав участь в організації та проведенні  науково-практичних конференцй з міжнародними партнерами, академічних круглих столів, присвячених всесвітньому тижню імунізації, «Наш спільний захист. Вакцина діє»,  за підтримки президента НАМН України академіка Віталія Цимбалюка, де під час роботи були розглянуті питання епідемічної ситуації з кору – у світі та в Україні.

Директор Інституту член-кореспондент НАМН України Вікторія Задорожна на засіданні Комісії з біобезпеки та біозахисту при РНБО України представила доповідь «Питання біобезпеки, пов’язані з вакцинокерованими інфекціями: проблеми,
недоліки, шляхи подолання», а на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інфекційні хвороби і біобезпека»
виступила з презентацією «Кір в Україні: питання елімінації чи подолання епідемії».
 
 ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» подав проект «Утворення та утримання медичних формувань для надання екстреної медичної допомоги постраждалим від радіаційних аварій».