До Web of Science підключено Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України

681

Web of Science — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC), яка включає в себе понад 18 000 провідних журналів.
Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України отримав доступ до наукометричної платформи Web of Science за кошти держбюджету України. Провайдером доступу є Державна науково-технічна бібліотека України.
Відтепер доступ до ресурсу можливий з будь-якого комп’ютера мережі Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова за інститутською IP-адресою.

Це дасть змогу усім науковцям Інституту безперешкодно користуватися науковою літературою, посилить комунікацію між вченими, підвищить якість наукових досліджень і розробок; сприятме обміну знаннями в наукових й освітніх цілях та дозволить виявляти і розвивати нові тренди в світовій медицині.

Адже платформа Web of Science пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів.

З 2016 року власником платформи Web of Science є компанія Clarivate Analytics. Компанія Clarivate Analytics проводить безкоштовне навчання ефективному користуванню ресурсами. Проводяться семінари в установах, а також вебінари.

Інформація про всі заходи що організовує компанія Clarivate Analytics на Facebook https://www.facebook.com/WoS.Ukraianin/

Записи частини вебінарів на ютьюб канал https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Інформація про вебінари російською з можливістю отримати сертифікат https://clarivate.ru/webinars

Записи вебінарів російською мовою на https://www.youtube.com/user/WOKtrainingsRussian


Також адміністрація установи повідомляє, що восени, за бажанням працівників Інституту, можуть бути організовані очні семінари за участю представників Clarivate Analytics.

Якщо ваша установа ще не оформила  заявку на Web of Science, ось корисні посилання з інструкціями:

http://bit.ly/2wnk6Ld

Сайт державної науково-технічної бібліотеки:  https://dntb.gov.ua/news/3736

До відома науковців додаткова інформація в поміч:

Як опублікуватися у журналі, що індексується у Web of Science?