У лютому НАМН отримає додаткові кошти на оплату праці співробітників

465

Національна академія медичних наук (НАМН) України повідомляє, що дійсно в січні 2017 р. на оплату праці клінічних підрозділів НАМН України було виділено 25,7 млн грн.

Керівництвом НАМН України була проведена велика робота з Міністерством фінансів України. Починаючи з лютого 2017 р., оплата праці працівників клінічних підрозділів 36 інститутів академії буде збільшена до 41,5 млн грн., що відповідає фонду заробітної плати працівників НАМН України на кінець 2016 р.

На даний момент стосовно проблеми недофінансування, в якій опинилися всі без винятку установи НАМН України, ще ведуться перемовини з найвищим керівництвом держави.

По закінченні заходів з подолання ситуації із дефіцитом бюджету НАМН та доведенні нових урядових рішень, державних фінансових документів та конкретних цифр щодо покращання фінансування президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк та члени Президії НАМН будуть готові звітувати та доповісти громадськості про остаточні рішення.

Нагадаємо, що минулого місяця Ольга Богомолець, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, направила листа Прем’єр-міністру України щодо питань недофінансування академії та її установ, яке може призвести до неможливості надання високоспеціалізованої медичної допомоги громадянам України, втрати кадрового потенціалу та руйнації медичної науки.

Через декілька днів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко доручив Міністерству фінансів України провести зустрічі з керівництвом академії і терміново виявити та вирішити всі проблеми.

За матеріалами www.amnu.gov.ua

"Аптека.UA"
06.02.2017 р.

http://www.apteka.ua/article/400254