Українська школа ендокринології. АНОНС

529

Конференція включена в Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які будуть проведені в Україні в 2019 році (стор. 119, п. 229).
30-31 травня 2019 року ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» спільно з Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України та Харківським національним медичним університетом МОЗ України проводять у м. Харкові 63-тю науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Українська школа ендокринології».

На конференції відомі вчені наукових та науково-педагогічних центрів прочитають для лікарів ендокринологів, терапевтів, педіатрів, сімейних лікарів та лікарів інших спеціальностей лекції стосовно сучасних уявлень щодо механізмів розвитку ендокринопатій та їх ускладнень, новітніх діагностичних і терапевтичних технологій.

Окреме засідання буде присвячене клінічним розборам хворих із ендокринною патологією, цікавих у діагностичному або терапевтичному плані. Клінічні випадки будуть представлені науковцями та лікарями клініки ДУ «ІПЕП ім. Данилевського НАМН України» та інших медичних установ.

Учасники конференції зможуть придбати збірники повних текстів лекцій та клінічних розборів, які допоможуть підвищити професіоналізм кожного учасника, вибрати адекватні шляхи ведення хворого, нададуть можливість орієнтуватися у нестандартних ситуаціях, які нерідко зустрічаються в практиці лікарів-ендокринологів.

Конференція проходитиме в  Харківському національному медичному університеті МОЗ України (корпус "Б") за адресою:

м. Харків, пр. Науки, 4.

Відкриття конференції 30 травня 2019 року о 9.00 .

Адреса оргкомітету:

61002, м. Харків, вул. Алчевських, 10.

тел.: (057) 700-45-39
тел./факс: (057) 700-45-38

E-mail: org@ipep.com.ua