Унікальний майстер-класс з підвищення кваліфікації українських хірургів збереже тисячі життів українців

421

30 – 31 жовтня 2014 року, у Тренінг-центрі хірургічних інновацій при Національному Інституті хірургії та трансплантології ім. О. Шалімова, відбудеться унікальній дводенний майстер-клас для українських хірургів, аналогів якому нема у нашій державі.
Під час workshop-у молоді медики здобудуть безцінній досвід малотравматичних лапароскопічних хірургічних втручань.
Колектив відділення лапароскопічної хірургії Інституту, під керівництвом проф. М. Ничитайла, буде ділитися сучасним європейським досвідом та практичними методиками, щодо уникнення та корегування хірургічних помилок, а також важких ускладнень, ціною котрих у реальному житті стають людські життя.

Для хірургів підготовлений  спеціальний інтенсивний навчальний курс. Перший день – включає трансляцію справжніх хірургічних втручань з операційних Інституту у реальному часі.  Другий день – відпрацювання методики на спеціальних тренажерах та лабораторних свинях, а також  доповіді провідних практикуючих спеціалістів.
 
Запрошуються:  
Фахівці хірургічних спеціальностей. Реєстрація за телефоном (050) 383 93 33;
Журналісти періодичних видань, знімальні групи телеканалів, фотокореспонденти.
 
Початок: о 8.30 ранку  30.10.2014
 
Про участь в заході представників ЗМІ, прохання повідомити за телефонами: 
(044) 454 20 55  або  (093) 700 56 03                                                            
                                                                                                         Email: shalimovpress@gmail.com
 
Довідка:
 На базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.Шалімова працює тренінг-центр хірургічних інновацій при підтримці Асоціації хірургів України та особистого сприяння головного хірурга України, директора Інституту Шалімова, професора Олександра Усенка.
Основна мета цього навчального проекту – надання українським медикам матеріально-технічної та наукової бази для підвищення кваліфікації фахівців хірургічних спеціальностей.
Програми курсів включають в себе європейські стандарти модульного післядипломного навчання. Хірурги отримують теоретичні знання, відпрацьовують практичні навики на тренажерах за спеціальною методикою, потім в операційних віварію на лабораторних свинях, а наприкінці курсу – асистують в операційних Інституту хірургії та трансплантології під час реальних хірургічних втручань.