Урочисті збори колективу співробітників ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України», присвячені 30-річному ювілею НАМН України

500

4 жовтня 2023 р. відбулись урочисті збори колективу співробітників ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України», присвячені 30-річному ювілею Національної академії медичних наук України.

Збори були урочисто відкриті доповіддю директора Інституту, члена-кореспондента НАМН України, професора Юрія Мироновича Степанова, в якій він розповів про Національну академію медичних наук України, історію її створення, діяльність відомих наукових медичних шкіл, визнаних в усьому світі, про сучасні будні НАМН України та наукових установ, які входять до її складу.

Також Юрій Миронович розповів про вклад Інституту гастроентерології у загальну велику роботу НАМН України, про обсяг медичної допомоги яку було надано співробітниками установи військовослужбовцям і цивільним громадянам. Починаючи з 24 лютого 2022 року в консультативній поліклініці інституту пройшли обстеження та лікування 31537 пацієнтів, у тому числі 764 військових та понад 3000 переселенців.

В стаціонарі було проліковано 4724 хворих, у тому числі 214 військових і 550 переселенців.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, наших колег та їх рідних, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України та членів Національної академії медичних наук України, які відійшли у вічність.

На урочистому засіданні було показано фільм «НАМН України 30 років на варті здоров’я народу України».

Відбулось нагородження працівників інституту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток медичної науки і практичної медицини та з нагоди 30-річчя від дня заснування Національної академії медичних наук України.

Знаком пошани НАМН України нагороджені: Ярош Валентина Миколаївна – лікар відділення захворювань шлунка та дванадцятипалої кишки, дієтології та лікувального харчування; Мазур Вікторія Іванівна – начальник фінансово-адміністративного відділу; Скирда Ірина Юріївна – учений секретар.

Почесною Грамотою НАМН України нагороджені: Литовченко Людмила Вячеславівна – сестра медична відділення захворювань шлунка та дванадцятипалої кишки, дієтології та лікувального харчування; Дементій Надія Петрівна – лікар з ультразвукової діагностики мініінвазивних ендоскопічних втручань та інструментальної діагностики.

Директор Інституту Юрій Миронович Степанов вручив Грамоти від адміністрації ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» кращим співробітникам за багаторічну сумлінну працю, відданість професії і з нагоди 30-річчя НАМН України:

– Мосійчук Лідія Миколаївна, д.мед.н. – завідувач відділу захворювань шлунка та дванадцятипалої кишки, дієтології та лікувального харчування ;

– Стойкевич Марина Валеріївна – завідувач відділу захворювань кишечнику;

– Васильєва Ірина Олексіївна – лікар відділення захворювань шлунка та дванадцятипалої кишки, дієтології та лікувального харчування;

– Негода Наталія Олексіївна – бухгалтер фінансово-адміністративного відділу;

– Косенко Лілія Вікторівна – лаборант 1 категорії науково-дослідного сектору;

– Красюкова Лілія Володимирівна – старша медична сестра відділення захворювань кишечнику;

– Артьомова Віра Володимирівна – медична сестра відділення мініінвазивних ендоскопічних втручань та інструментальної діагностики ;

– Пузіна Олена Володимирівна – технік науково-дослідного сектору ;

– Алєєва Олена Володимирівна – медична сестра відділення мініінвазивних ендоскопічних втручань та інструментальної діагностики.

Інформація надана ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України»