Прес-конференція “НАМН України – співпраця науки з громадськістю”

1181

Прес-анонс
21 квітня о 12.30 в інформаційному агенстві УНІАН відбудеться прес-конференція з нагоди Дня відчинених дверей у лікувальних закладах Києва, зокрема кількох інститутів НАМН України, на тему:
«Національна академія медичних наук України: співпраця науки з громадськістю".

Охорона громадського здоров’я — це сукупність науково-практичних, законодавчих, організаційних, адміністративних та інших заходів, спрямованих на промоцію та зміцнення здоров’я, запобігання хворобам та продовження життя шляхом зусиль та інформаційного вибору суспільства, громадських та приватних товариств та громадян.

Нині створення системи охорони здоров’я України, яка дозволить організувати медичну допомогу кожному мешканцю в потрібний час, у потрібному місці, у необхідному обсязі та з мінімальними витратами — це вимога часу.

Тому Національна академія медичних наук України вкотре робить крок на зустріч і запрошує громадян, що потребують кваліфікованої допомоги, та учасників АТО на профілактичні обстеження до найкращих фахівців установ НАМН України.

Обстеження стосуватимуться нейрохірургічних, ортопедичних і ЛОР захворювань та травм, а також надаватимуться консультації неврологів.

Детальну інформацію про дату проведення обстеження, про медичні установи, що візьмуть участь у проекті , про кількість людей, які зможуть бути обстеженими, а також про те, як взяти участь у проекті і потрапити на обстеження розкажуть учасники прес-конференції:

  • Віталій Цимбалюк,  президент Національної академії медичних наук України;
  • Людмила Петренко, президент Міжнародної діабетичної асоціації України;
  • Олена Терещенко, член координаційної ради Всеукраїнської громадської організації “Київське віче”;
  • Андрій Гук, голова ради ГО "Асоціації медиків Революції Гідності", заст. директора ДУ Інститут нейрохірургії НАМН України;
  • Олена Шкрабтак, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. 

Адреса: вул.Хрещатик, 4, конференц-зал.

Реєстрація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Детальніше читайте на УНІАН: https://press.unian.ua/event/9251-natsionalnaya-akademiya-meditsinskih-nauk-ukrainyi-sotrudnichestvo-nauki-s-obschestvennostyu-press-konferentsiya-po-sluchayu-dnya-otkryityih-dverey-v-lechebnyih-uchrejdeniyah-kieva.html