Вебінар «Principles of Clinical Research». Анонс

1004

На базі ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України» (м.Харків, Україна) 8-9-10 жовтня 2021 року буде проведено вебінар за програмою «AO PEER (Program for Education and Excellence in Research)» першого рівня складності, що має назву «Principles of Clinical Research». Він складається із наступних 8 модулів:

  1. Чому наукові дослідження такі важливі?

  2. Чи відповідає Ваше дослідження етичному керівництву?

  3. Крок за кроком до формування питання вашого дослідження.

  4. Літературні джерела: читаємо між рядків.

  5. Дослідницьке довкілля.

  6. Надайте вашим дослідженням статистичної сили.

  7. Підготовка до публікації.

  8. Зробіть ваше дослідження успішним.

Формат проведення вебінару: он-лайн лекції та дискусії в групах в ZOOM-конференції. Для максимальної результативності від участі у вебінарі виконання домашніх вправ є украй бажаним. Навчальна подія відбудеться в вечірній час та переважно у вихідні дні. Викладачі вебінару – фахівці із США та України. Робочі мови: англійська та українська. Для участі у роботі вебінару необхідно зареєструватись за посиланням: https://conference-orthopaedics.com/product/obuch/

Програму вебінару та саму програму навчання AO PEER було розроблено асоціацією «AO Foundation» (Швейцарія). На цей час вона є достатньо поширеною та визнаною у всьому світі, а відповідні навчальні події різного рівня регулярно проводяться в країнах Європи, Америки та Азії.