Від ідеї – до дії: Мотивація успіху інноватора

530

Освітні зустрічі з навчально-просвітницького циклу «Від ідеї – до дії» спрямовані на формування умов вільного спілкування та взаємодії інноваторів, набуття ними знань, умінь і навичок сучасного науковця та менеджера наукових розробок (проектів) у сфері охорони здоров’я.
У середу, 12 вересня 2018 року, президент Національної академії медичних наук України академік Віталій Цимбалюк візьме участь в освітній зустрічі Центру Інновацій "Сходи в Майбутнє" на тему «Індивідуальна та колективна мотивація – джерело успіху інноватора», яка відбудеться у середу 12 вересня 2018 року. 


Відомий нейрохірург, організатор та керівник нового напрямку – відновної хірургії, очільник НАМН України Віталій Цимбалюк, що також має великий досвід викладацької роботи, під час зустрічі поділиться досвідом індивідуальної мотивації себе, як науковця, лікаря і керівника, розкриє власні секрети продуктивності, а також розповість про те, які інструменти колективної мотивації діють ефективніше під час запуску певного проекту, колективного дослідження, напрямку, ідеї тощо

Цикл просвітницьких подій «Від ідеї – до дії» («From Idea To Action») створений з метою партнерства ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій в охорону здоров’я!

Метою зустрічі є надихнути молодих науковців на творення нових ідей, які реалізують разом із командою, та прагнуть змінити життя країни на краще через власні інноваційні проекти.

Тема зустрічі: Індивідуальна та колективна мотивація – джерело успіху інноватора.

Час:  12 вересня,18.00-21.00

Місце: Корпорація “Юрія-Фарм” (Центральний офіс), м.Київ вул. Народного Ополчення, 19.

Реєстрація за посиланням:   https://goo.gl/BQGTue

Також на вас чекають виступи:

✔Ростислава Валіхновського– к. мед. н., засновника та керівника Інституту хірургії Valikhnovski Surgery Institute, Заслуженого лікаря України, віце-президента Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ)
✔Сергія Ярмолюка – д. хім. наук, проф., завідувача відділу біомедичної хімії Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України


Модератор зустрічі:
✔Денис Бродський – відомий у світі великого бізнесу професіонал з управління персоналом. За його плечима – досвід у таких бізнес-гігантах, як «Miratech», «Platinum Bank», «GlaxoSmithKline» та інші

Вхід вільний!
Кількість місць обмежена‼‼