Відбулась конференція «Здорове харчування дітей в Україні – запорука майбутнього нації: стан і перспективи»

872

29 вересня 2021 року відбулась конференція «Здорове харчування дітей в Україні – запорука майбутнього нації: стан і перспективи», одним з організаторів якої виступила Державна Установа «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України».

Захід відбувся у режимі відеоконференції Zoom, на якій були представлені результати наукових досліджень, обговорювались практичні проблеми та питання державного контролю за безпекою та якістю харчування дітей в Україні, наукові основи здорового харчування дітей, різні аспекти виробництва дитячого харчування тощо.

Співголова конференції д.м.н., професор Гуліч Марія Павлівіна, зав. лабораторії профілактики аліментарно-залежних захворювань Інституту громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України в доповіді «Забезпечення дітей доступним, якісним та безпечним харчуванням – головний пріоритет держави в зміцненні здоров’я населення» презентувала результати досліджень фахівців Інституту, а також аналіз нормативної бази в галузі харчування дітей молодшого та шкільного віку.

Інформація надана ДУ “Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України”