Вітаємо з Днем медичного працівника!

1225

Шановні медичні працівники  – лікарі, науковці, фельдшери, медсестри, ветерани системи охорони здоров'я!Прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

У цей святковий день сердечно вітаємо і дякуємо кожному медичному працівнику нашої великої академічної родини. 


В наших науково-дослідних інститутах ми маємо найкращі, найкваліфікованіші кадри, маємо знання, досвід,
витримку, силу, чуйні серця і золоті руки.

Наші медики з вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа, докладають усіх зусиль задля збереження життя і зміцнення здоров’я українців. Без перебільшення, у ваших руках – здоров’я нації, а відтак і благополуччя нашої держави.

На жаль, ми не завжди маємо належне медичне забезпечення, повне фінансування, сучасну медичну техніку, високу заробітну плату, надто зараз проходимо через всі ці випробування, коли реформується ситема охорони здоров'я та й сама країна переживає не найлегші часи.

Відтак всі Ви, хто сьогодні бореться за авторитет професії, попри скруту вдосконалює свій професіоналізм, звершує щоденні подвиги з порятунку життя кожного пацієнта, всі ви – найщиріші патріоти своєї благородної професії і своєї рідної Батьківщини. Бо у часи випробувань у цій професії залишаються лише ті, хто готовий, не шкодуючи ні сил, ні часу, боротися за життя і здоров'я людей, кому притаманне почуття гуманізму, хто  відчуває мегавідповідальність за обрану справу.

Щиросердно вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Бажаємо Вам, дорогі колеги, сімейних гараздів, благополуччя, мудрості, оптимізму, нових професійних звершень, поваги і, звісно, здоров’я Вам, Вашим родинам і пацієнтам.

Зі святом професії Вас, шановні!