Вручення відзнак медикам – учасникам проекту «Все буде Україна! Золотий фонд нації»

289

8 вересня в НАМН України відбулось вручення відзнак медикам – учасникам проекту «Все буде Україна! Золотий фонд нації», які об’єднали свої зусилля на медичному фронті у боротьбі з російською агресією. Дев’ять років війни під вибухами і розривами снарядів люди з небайдужими серцями вдень і вночі роблять свою нелегку справу: рятують наших воїнів, що зазнали поранень на фронті, а також цивільне населення.

Відзнакою «За самовіддане служіння науці» та Подякою Національної академії медичних наук України нагороджені:

  • Розуменко Володимир Давидович, видатний український нейрохірург, Заслужений лікар України, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, керівник відділу нейроонкології та дитячої нейрохірургії Інституту нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова НАМН України
  • Кравченко Іван Миколайович, провідний кардіохірург України, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України

Знаком народної пошани «Хрест громадянських заслуг» та Подякою Національної академії медичних наук України нагороджені:

  • Шоломицький Володимир Васильович, керівник медичної служби Національної медичної палати України, волонтер медичних гуманітарних місій в зонах бойових дій
  • Віктор Іванович Гайдук, лікар, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії з хірургії та управління охороною здоров’я, лауреат премії ім. М.І. Пирогова з хірургії, заслужений раціоналізатор України

Орденом «Слава України» та Подякою Національної академії медичних наук України нагороджена

  • Наталя Земна, президент Українського товариства «Зелена планета», професор Міжнародного університету Відня

Медаллю «Золотий фонд нації» та Подякою Національної академії медичних наук України нагороджені:

  • Жукова Людмила Петрівна, керівник Центру нетрадиційної  медицини «Енергетика»
  • Мартинюк Василь Іванович, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, Головний лікар санаторію «Медобори»

Подякою Національної академії медичних наук України нагороджені:

  • Векліч Віталій Вікторович, кандидат медичних наук, головний лікар Медичного центру «Ладістен»
  • Мазур Інина Петрівна, доктор медичних наук, президент ГО «Асоціація стоматологів України», експерт Державного експертного центру України та Координаційної Ради з питань стоматології МОЗ України. Член редакційної ради журналів «Сучасна стоматологія», «Проблеми остеології»,  «Дентаклуб», «Новини стоматології», «Імплантологія, пародонтологія, остеологія».

За визначні особисті заслуги у розвитку охорони здоров’я, багаторічну плідну наукову діяльність та високий професіоналізм Національними рейтингами України президента Національної академії медичних наук України, академіка НАН та НАМН України, доктора медичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки Віталія Івановича Цимбалюка удостоєно чергової відзнаки «За самовіддане служіння науці.

Вища Рада Українського козацтва  прийняла рішення нагородити Віталія Івановича Цимбалюка орденом «УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО» першого ступеня. Нагороду було доручено вручити отаману Київської столичної організації Українського козацтва Віктору Івановичу Гайдуку.

Нещодавно побачила світ книга «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»другий випуск. Допоки триватиме війна – двічі в рік виходитимуть друком книги, присвячені нашим Героям-захисникам. Українські Герої здобувають вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців.

Це видання стало своєрідним літописом добрих справ і доль відомих українців, в тому числі і медиків. Медики – це янголи-охоронці, які за будь-яких обставин захищають наше життя. Під час війни люди в білих халатах –  той тил, що тримає державу. Медичний фронт сьогодні – це, щоб передова була впевнена у завтрашньому дні, щоб захисники могли отримувати необхідну медичну допомогу та реабілітацію, а також  забезпечення життя та здоров’я цивільного населення.

Книга «Все буде Україна» із серії «Золотий фонд нації» – про Україну воєнного часу, мета якої розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті України, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають Збройним Силам України та об’єднують націю. Це, зокрема і медики, які об’єднали зусилля на медичному фронті у боротьбі з російською агресією. Процеси оздоровлення нації в Україні не зупинились, скоріше змінились їх вектори та пріоритети. Дев’ять років війни під вибухами і розривами снарядів люди з небайдужими серцями вдень і вночі роблять свою справу, рятуючи наших воїнів, що зазнали поранень на фронті.

Герої, котрі полягли за незалежність України, залишаться в нашій пам’яті нескореними борцями – переможцями, і цю світлу пам’ять ми передамо нащадкам! Складний досвід цієї війни зробив наших захисників Легендою! Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто віддав своє життя за Незалежність України. Їхні імена назавжди закарбувалися в героїчній історії нашої країни, зокрема і в цьому виданні. Українська конфедерація журналістів з перших годин рашистського вторгнення – на інформаційному фронті. Жодного дня не припинялась журналістська діяльність, бо слово також є зброєю.

Мета заходу – проінформувати суспільство, якою є роль особистості в інтеграції української спільноти до Європейського співтовариства та наближенні Перемоги!