Вручено нагороди лауреатам Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року

287

Президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк взяв участь в урочистій церемонії вручення державних нагород лауреатам Національної премії України імені Бориса Патона, що відбулася 19 травня 2023 року у Великому конференц-залі НАН України.

Нагороди було присуджено Указом Президента України Володимира Зеленського №808/2022 від 30 листопада 2022 р. на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.

До складу авторських колективів премійованих робіт також ввійшли науковці Національної академії медичних наук України. Нагороди присуджено за дві медичні роботи: “Організація екстреної медичної допомоги та лікування гострої крововтрати в умовах бойових дій та клінічній практиці” та “Медичне забезпечення сил оборони на засадах єдиного медичного простору”.

Щиро вітаємо лауреатів Національної премії України імені Бориса Патона з присудженням цієї високої нагороди та бажаємо їм міцного здоров’я й подальших професійних і творчих успіхів в ім’я науки та на благо розвитку і процвітання України!