Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання офтальмології». Анонс

1268

23-24 вересня 2020 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання офтальмології» (реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ № 458 від 16 серпня 2019 року), яка внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій 2020 року. Захід відбудеться в онлайн-форматі на сайті: region.tou.org.ua.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання офтальмології» – це масштабний захід загальнодержавного рівня в сфері охорони здоров’я, що включає актуальну науково-практичну програму: засідання, наукові доповіді та дискусії за напрямками:

 • організація офтальмологічної допомоги;
 • нові методи діагностики, лікування та профілактики очної патології у дитячого та дорослого населення.

Дводенна програма конференції присвячена таким пріоритетним напрямкам: патологія рогівки ока, кератопластика, травми і опіки очей та їх придатків, патологія кришталика, глаукома, новоутворення ока і орбіти та сучасні органозберігаючі методи їх лікування, діабетичні ураження очей, вітреоретинальна патологія, застосування лазера при офтальмопатології, реконструктивна хірургія, патологія судинної оболонки, сітківки та зорового нерву, офтальмопатології дитячого віку, аномалії рефракції. Учасники конференції зможуть поспілкуватися з доповідачами та надати запитання в онлайн чаті, зателефонувати через мобільний зв’язок або за допомогою Viber.

В рамках конференції відбудеться онлайн виставка сучасних лікарських засобів, виробів медичного призначення і спеціалізованих видань. На виставці учасники конференції зможуть поспілкуватись з представниками компаній в онлайн чаті, зателефонувати представнику напряму або за допомогою Viber та більш детально ознайомитись з їх діяльністю, останніми досягненнями та продукцією, як вітчизняних так і зарубіжних компаній, в особистих кабінетах на платформі онлайн конференції.

Також, в рамках конференції запланований спільний телеміст Одеса-Тернопіль, на якому відбудеться дискусія щодо застосування кератоксенорогівки при запальних захворюваннях рогівки з участю провідних спеціалістів: професорів Дрожжиної Г.І. та Якименко С.А. (Одеса) і к.мед.н. Турчина М.В. (Тернопіль).

Усі учасники конференції отримають сертифікати.

В рамках конференції 23-24 вересня 2020 року відбудуться навчальні цикли Філатовської школи з отриманням сертифікатів відповідно до наказу МОЗ України від 22.02.2019 р.:

 1. «Різноманітність симптомів «червоне око»» — 10 балів
  2. «Патологія органа зору при аутоімунних захворюваннях» — 10 балів
  3. «Захворювання очного дна» — 10 балів
  4. «Акомодація. Методи дослідження і лікування її порушень» — 10 балів
  5. «Вітреоретинальна хірургія при патології заднього відділу ока» — 10 балів
  6. Симуляційний тренінг ««Пазли» в увеїтах» —15 балів
  7. Симуляційний тренінг «Ускладнення в лікуванні інфекційних кератитів» — 15 балів

Додаткову інформацію можна одержати на сайті: region.tou.org.ua ,  та за телефоном Оргкомітету:  0964216178 – Березовська Катерина Олександрівна (м. Одеса)

0661466070 Viber – Мирненко Валерія Вікторівна (м. Одеса)