У пацієнтки Яни випадково виявили велику 12-сантиметрову кісту у грудній клітці, близько біля серця, під час медичного обстеження

149

Небезпечний новоутвір, який просто міг вбити пацієнтку будь-якої хвилини, успішно видалили лікарі ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України”.

– Все почалося з того, що мене почав боліти шлунок. Також була задишка навіть під час невеликого навантаження, а ще кашель, проте я не придавала цьому особливого значення. Думала, що це ускладнення після коронавірусу. Ним перехворіла в 2021 році.

Під час ультразвукової діагностики у нирці було виявлено кісту. Принагідно я вирішила зробити ще комп’ютерну томографію черевної порожнини. Саме тоді й було виявлено новоутворення у середостінні, – розповідає дівчина.

Сьогодні Яна пригадує, що причиною новоутворення міг стати один нещасливий випадок з її життя. У пʼятирічному віці вона випадково, граючись з дітьми, випала із другого поверху. На щастя, важких травм вдалося тоді уникнути, а от забиття могло спровокувати дану хворобу.

Дякуємо фахівцям закладу, які після додаткових досліджень, майстерно провели тораскопічну операцію і вже на 5 день Яну виписали додому.

Нагадуємо усім, що в ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України” ви можете отримати увесь спектр високоспеціалізованих діагностичних послуг та отримати експертний висновок.

Діагностика органів та систем організму виконується на найсучаснішому медичному обладнанні.

Бережіть себе та вчасно проходьте медичні огляди!

 

Джерело інформації: ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України”

https://amosovinstitute.org.ua/2024/01/05/u-patsiyentki-yani-vipadkovo-viyavili-veliku-12-sentimetrovu-kistu-u-grudnij-klittsi-blizko-bilya-sertsya-pid-chas-medichnogo-obstezhennya/