До відома керівників державних установ та членів НАМН

422

Терміново! 
 Шановні колеги, звертаємо вашу увагу!

18 листопада 2015 року усім директорам Інститутів НАМН було розіслано фальшиві листи за підробленим підписом академіка Цимбалюка В.І. , що начебто на той час виконував обов'язки Президента НАМН України.

Це цілком сфальшований документ, надрукований на бланках під фальшивими номерами та із відсканованим  підписом академіка В.І. Цимбалюка,
про що свідчать ряд наступних фактів:

1. Академiк В.І. Цимбалюк категорично заперечує свою причетність до цього листа. 

2. На бланках НАМН, на яких надрукований лист, проставлена фальшива нумерація і жодного відношення до апарату Президії НАМН вони не мають. 

3. За тими вихідними даними, що вказані в листі, у журналі обліку вихідної кореспонденції апарату Президії НАМН зареєстрований зовсім інший лист до Міністерства фінансів України як відповідь на доручення Кабінету Міністрів України № 44050/1/1-15 від 28.10.2015 року.

4.  18 листопада 2015 року академiк В.І. Цимбалюк не міг підписувати листів, як в.о. президента НАМН, оскільки обов'язки президента академії з 12.11. 2015 по 20.11.2015 р. виконував 1-й віце-президент НАМН України академік Ю.І. Кундієв.

Вважаємо, що цей провокативний лист треба розглядати як продовження дестабілізаційних дій , що здійснюються вже тривалий час проти НАМН України певними особами. Найшвидше це пов'язано із майбутніми виборами наступного президента НАМН та боротьбою за посади будь якою ціною. 

У зв'язку із появою цього листа керівництво НАМН звернулося до СБУ, МВС та Генеральної прокуратури України з проханням провести розслідування з метою виявлення винних у цьому злочині.