Вибори на посаду директора НІССХ ім.Амосова

708

Нагадаємо, в зв'язку зі смертю академіка НАМН і НАН України Геннадія Книшова, що довгий час очолював Національний інститут серцево-судинної хірургії, відповідно до «Положення про порядок обрання за конкурсом науковими радами НАМН України кандидатури на посаду керівника наукової установи», 17 листопада 2015р. Президія НАМН України оголосила вибори на посаду директора Інституту, про що повідомлялося раніше: http://www.amnu.gov.ua/news/1/658/konkurs-na-posadu-direktora-n-ssh-m-m-m-amosova/
28 грудня 2015 р. відбулось засідання Вченої ради Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, на якій розглядалось питання про обрання директора НІССХ ім. М.М. Амосова за результатами конкурсу. 

Вчена рада Інституту одноголосно рекомендувала на посаду директора ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова" кандидатуру член-кореспондента НАМН, доктора медичних наук, професора Василя Лазоришинця.

Сам професор Василь Васильович Лазоришинець того ж дня на своїй сторінці  у соцмережі поділився власними відчуттями та подякував усім за підтримку:

Василь Лазоришинець

28 грудня о 14:47

" Сьогодні дуже важливий етап у моєму житті!

Вчена рада Інституту одноголосно рекомендувала мене на посаду директора.
Дякую коллегам, друзям, вчителям і учням за довіру!
Це велика честь для мене!

Впевнений, разом ми подолаємо всі складнощі і негаразди задля розвитку кардіохірургічної служби України!
Дякую!
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!"