Привітання президента НАМН України

524

Шановні колеги!

Щиросердно вітаю Вас з Новим 2016-м роком та Різдвом Христовим!

У новий рік ми входимо з новими сподіваннями — на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі.
Попри всі труднощі, у минулому році були свої здобутки та свої радощі. Усі ми гідно прожили кожну його мить: ми працювали та вчилися, самі долали негаразди та допомагали іншим, були активними і наполегливими.

Рік, що минає, став для науковців особливим ще й тому, що Президент України підписав такий довгоочікуваний Закон «Про наукову та науково-технічну діяльність». Чимало його положень обіцяють позитивно вплинути на розвиток науки, в тому числі і медичної. Зокрема сприятиме її подальшій демократизації, але разом з тим вимагатиме й підвищення нашої відповідальності.

У 2015-му для численного колективу Національної академії медичних наук України чи не більш, як для будь якого іншого, стали очевидними необхідність взаємодії, взаємопідтримки, відверта відсіч безпідставним амбіціям окремих науковців. І прояви перерахованого, на жаль, мали місце в житті НАМН.

 Сподіваюсь, що у новому році під керівництвом вже нового президента Вам вдасться зберегти напрацьоване, здійснити заплановане, вдосконалити розпочате й відкрити нові обрії на шляху до реформування медичної галузі загалом і науки зокрема.

Чи справдяться ці сподівання — залежить, передусім, від кожного з нас — від нашої принциповості, нашої активної життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Вірю, що у новому 2016-му році спільними зусиллями ми втілимо в життя всі наші плани, задуми й справи, фундамент яких заклали у 2015-му.

Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпного джерела сил та натхнення, нових можливостей та звершень, миру та добробуту! Нехай прийдешній рік ознаменується для нас вдосконаленням та процвітанням!

І хай яскрава різдвяна зірка подарує нам благословення, радість і надію!
 
Президент НАМН України
Андрій Сердюк