Вийшла з друку книга «Наукові основи комплексної гігієнічної оцінки якості життя та адаптаційних можливостей сучасної учнівської і студентської молоді»

1379

Вийшла з друку книга «Наукові основи комплексної гігієнічної оцінки якості життя та адаптаційних можливостей сучасної учнівської і студентської молоді».

Автори:

Тимощук Оксана Василівна кандидат медичних наук, доцент каедри гігієни та екології Івано-Франківського національного медичного університету;

Полька Надія Степанівнадоктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, заступник директора з наукової роботи ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України»;

Сергета Ігор Володимировичдоктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної гігієни та екології Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова.

В монографії обґрунтовані наукові основи комплексної гігієнічної оцінки якості життя та адаптаційних можливостей учнівської і студентської молоді, що перебуває в умовах сучасних закладів освіти різних типів, розроблена методика комплексної оцінки якості життя та особливостей перебігу психофізіологічної і психічної адаптації та програма психофізіологічного впливу на організм, психогігієнічної корекції процесів формування особливостей особистості та покращення якості життя учнів і студентів сучасних закладів освіти.

Видання призначене для гігієністів, фізіологів, медичних психологів, сімейних лікарів, педіатрів, фахівців охорони здоров’я та вищої освіти.