З Новим роком та Різдвом Христовим!

693

НОВОРІЧНЕ ПРИВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА НАМН УКРАЇНИ

Щиросердно вітаю Вас з Новим роком та світлим Різдвом Христовим!
 
Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят. Водночас ми прискіпливо оцінюємо з точки зору реалізації запланованого весь прожитий рік.

Для кожного з нас рік, що минає, був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. Попри всі виклики, у ньому були свої здобутки та свої радощі.

Рік 2017-й став для науковців перевіркою на міць і витривалість. В умовах жорсткої економії наші найкращі науково-дослідні інститути і наукові колективи не здавались, а продовжували творити вітчизняну медичну науку, не зупинялись і проводили важливі
дослідження, вдосконалювались, робили наукові відкриття, впроваджували
нові проекти і методи лікування та рятували життя тисяч пацієнтів.

Дякую кожному лікарю, науковцю, медику, всій медичній спільноті країни за наші здобутки,
за Ваше терпіння і насамперед віру – віру у нашу медичну науку, у нашу державу!

Впевнений, що у 2018-му році спільними зусиллями ми втілимо в життя всі наші плани, задуми й справи, фундамент яких заклали у 2017-му. Надто ще й тому, що наступний рік для Академії ювілейний – разом відзначатимемо 25-річчя з дня заснування  Національної академії медичних наук України. Відчуваю, що випробування і трансформації лише згуртують нас, допоможуть вийти на нові рубежі, закласти засади майбутніх перспективних змін у вітчизняній медичній науці, дати поштовх до її розвитку та процвітання.

Хай  Новий 2018-й стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком економічного зростання та духовного оновлення, принесе мир і радість у кожен дім! Нехай здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен новий день наповниться добром і щастям!
Бажаю вам, щоб Різдвяні свята були радісними, рік новий – багатим, щедрим на здобутки, а в родинах хай завжди панують злагода, любов і достаток.

Здоров’я, натхнення та Божого благословення Вам і Вашим рідним!

 
З повагою
Президент Національної академії медичних наук України     
академік                                                                                                                            Віталій Цимбалюк