Заголовок

521

За інформацією ДП «Управління капітального будівництва НАМН України» – відповідно до Наказу НАМН України від 18 лютого 2013р. № 12  Державне підприємство «Управління капітального будівництва НАМН України» прийняло на себе функції замовника по будівництву лікувально-реабілітаційного корпусу ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН».
Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» у січні поточного року розпочалася процедура закупівлі робіт «Будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» за адресою: м. Київ, вул. Амосова, 6 в Солом’янському районі м. Києва».
 
Оголошення про проведення процедури відкритих торгів  публікувалося в Інформаційному бюлетені  «Вісник державних закупівель» та розміщувалося на веб-порталі «Державні закупівлі».
 
Отже, закупівля відбувалася за конкурентної процедури – відкриті торги, на яких пропозиції мали  право подавати будь-які зацікавлені особи. Проте, крім ТОВ «АМТ-Бізнес» та ТОВ «Криворіжіндастербуд» жодна з інших компаній участі у закупівлі не взяла.
 
Процедура закупівлі завершилася без оголошення переможця, оскільки комітетом з конкурсних торгів ДП «УКБ НАМН» було прийнято рішення відхилити пропозиції учасників на підставі п.3 ч.1 ст.29 Закону України  «Про здійснення державних закупівель» в зв’язку з тим, що ці  пропозиції  не відповідали умовам документації конкурсних торгів.
 
Повторне проведення процедури визначення виконавця робіт із будівництва не оголошувалось через необхідність приведення стадії «Проект» проектної документації у відповідність до діючих нормативів та завершення виготовлення стадії «Робоча документація», оскільки за результатами моніторингу закупівлі, що проводилась Антимонопольним комітетом України, було вказано на необхідність усунення чисельних недоліків технічної частини документації конкурсних торгів, за що керівництво ДП «УКБ НАМН», яке готувало цю документацію конкурсних торгів, було звільнено у березні цього року.
 
Окрім того, роботи підготовчого періоду, що виконувались за договором між Інститутом та будівельною компанією ТОВ «ВОДІХЕМ», виконані з відхиленням від затвердженої проектної документації та потребують виправлення, оскільки визначити об’єми робіт немає можливості.
 
Відтак, питання приведення проектної документації у відповідність до вимог чинного законодавства залишається не вирішеним, оскільки проектна документація, замовником якої виступала ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України», на даний час виготовлена лише на стадії «Ескізний проект» та «Проект», а остаточне завершення проектних робіт виконавцем, з яким Інститут укладав  угоду  затягується. Національна академія медичних наук звернула увагу керівництва Інституту на необхідність завершення проектних робіт в найкоротший термін.
 
Що стосується виділення грошей для закупівлі медичного обладнання, то  саме Інститутом у 2010 році проводилися торги на визначення виконавця робіт із розробки проектної документації, до якої входило і медичне завдання на закупівлю медичного обладнання.
 
Питання про хід будівництва лікувально-реабілітаційного корпусу ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН» буде розглянуто на засіданні Президії НАМН у вересні цього року.