Заголовок

736

Реконструкція, ремонт та оснащення будівель по вул. Амосова, 5 у м. Києві з метою розміщення структурних підрозділів ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського  НАМН України» завершена.
3 грудня 2013 року Державна архітектурно – будівельна інспекція України видала Сертифікат, яким засвідчила відповідність закінченого будівництвом обєкта по реконструкції, ремонту та оснащенню будівель по вул. Амосова, 5 у м. Києві з метою розміщення структурних підрозділів ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського  НАМН України» проектній документації. А також підтвердила його готовність до експлуатації.
 
Сертифікат виданий на підставі акта готовності обєкта до експлуатаці.
 
Нагадаємо, що 13 листопада 2013 року на ХІІ сесії Київської міської ради було прийнято рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДУ  «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім.. Л.В.Громашевського НАМН України» для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд по вул.. М.Амосова, 5 у Соломянському районі м.Києва.
 
25 листопада 2013 року  надано Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Крім того, Клініка отримала ліцензію на медичну практику.
 
У новому приміщенні Клініки буде розміщено відділення для ВІЛ-позитивних хворих на 38 ліжок, у тому числі з палатами інтенсивної терапії на 6 ліжок, з поліклінічним прийомом та відділення для хворих на вірусні гепатити на 33 ліжка, у тому числі з палатою інтенсивної терапії на 3 ліжка.

 (Сертифікат відповідності)  280 Kb
 (Реконструкція, ремонт та оснащення будівель по вул. Амосова, 5) 4,3 Mb