Заголовок

1095

Це передбачено в Меморандумі про співпрацю, який підписали Президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк та заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад.

Відтак, жителів області, які потребують високоспеціалізованої меддопомоги, направлятимуть у 28 наукових установ НАМНУ. Наприклад, найбільша квота передбачена для інституту невідкладної та відновної хірургії – там повноцінний курс лікування цьогоріч можуть пройти більше ста краян. Водночас в інституті очних хвороб і тканинної терапії забронювали місця для 97 пацієнтів області. Загалом 1094 жителі Рівненщини, які мають медичні покази, безкоштовно пролікують науковці-практики, зауважив Андрій Сердюк.

Водночас Світлана Сад доручила місцевим медикам підібрати та скерувати до найфаховіших лікарів країни тих пацієнтів, які найбільше потребують високоспеціалізованої допомоги. Завдяки дорученню Президента України Віктора Януковича академічним установам розподілити квоти між областями, професійна послуга стала для жителів Рівненщини доступнішою, резюмувала Світлана Сад. Попри те, що наміри про співпрацю скріпили підписами лиш у листопаді,  з початку року понад 400 пацієнтів Рівненщини без їхніх додаткових витрат проконсультували, пролікували та прооперували в наукових установах Національної академії медичних наук України, підсумував Андрій Сердюк.

http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/18509.htm