«Загроза репродуктивному здоров’ю нації – ендометріоз»

564

03 квітня 2015 р. у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова відбудеться науково-практична конференції, присвячена одній з основних причин безпліддя у українських жінок репродуктивного віку: «Загроза репродуктивному здоровю нації – ендометріоз».
В конференції візьмут участь:
Головний акушер-гінеколог МОЗ України, д.мед.н., проф. Камінський В.В.
Головний хірург МОЗ України, д.мед.н., проф. Усенко О.Ю.,
Провідний експерт по захворюванню еномнтріоз, проф.. Гладчук І.З.
 
В Україні на ендометріоз сьогодні хворіє кожна 10-то жінка (це приблизно 2 300 000 чол.)!  Близько 40% жінок хворих на ендометріоз не можуть завагітніти!  Зараз в нашій державі не існує достатньої кількості висококваліфікованих спеціалістів та медичних центрів, здатних швидко поставити правильний діагноз та почати лікування на ранніх стадіях захворювання, внаслідок чого між першими симптомами та постановкою діагнозу проходить 7-10 років!, коли можливе тільки хірургічне лікування або підтримувальна терапія.
 
 
Журналісти та знімальні групи отримають змогу:
 

  • Під час брифінгу взяти інтерв’ю з питань репродуктивного здоров’я нації у головних спеціалістів МОЗ України з акушерства-гінекології, та хірургії.

 

  • Взяти інтерв’ю у пацієнтки з Луганська хворіючої на ендометріоз, якій довелося їхати через Росію (через два кордони!), щоб потрапити до спеціалістів Інституту Шалімова для надання термінової допомоги.

 

  • Спостерігати  у реальному часі за ходом хірургічного лікування (оперативних втручань) декількох хворих на глибокий інфільтративний ендометріоз, з ушкодженням кишківника.

 
 
Місце:  м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 30. Конференц-зал Національного інституту хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України.   
 
Час:                    9.00початок
                            9.3 Брифінг для ЗМІ      
       
Тел. для акредитації:
(093) 700 56 03; 
(044) 454 20 55. 
Email:  shalimovpress@gmail.com
 
 
 
 
______________________________________________________________________
Довідка:
Ендометріоз – гінекологічна хвороба, що входить в першу трійку за частотою виникнення у жінок дітородного віку. При цій хворобі слизова оболонка матки (ендометрій) має здатність до інфільтруючого росту і поширення з током крові, тобто може "розростатися" в тих органах, де її бути не повинно – в сечовому міхурі, у кишечнику та ін.. В усьому світі давно визнали ендометріоз, як важливу медико-соціальну проблему. В розвинених країнах Європи та Америки функціонують окремі спільноти допомоги хворим на ендометріоз жінкам. В Україні існує лише кілька експертних центрів з проблем ендометріозу, флагманом яких є Національний інститут хірургії та трансплантології їм О.О. Шалимова, котрий має не тільки одну з найпотужніших в країні лікувально – технічних баз, але й найкращих фахівців, здатних рятувати пацієнток з ендометріозом будь-якої стадії.