Запрошення до участі у другому етапі всеукраїнського проекту “Фізична активність, спосіб життя та самопочуття школярів в умовах карантину”

665

ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» запрошує взяти участь у другому етапі всеукраїнського проекту “Фізична активність, спосіб життя та самопочуття школярів в умовах карантину”, який започатковано лабораторією соціальних детермінант здоров`я дітей ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України».

Запрошуються усі, хто має дітей або онуків шкільного віку.

Опитування анонімне та стосується розпорядку дня Вашої дитини (тривалість сну, тривалість фізичної активності, домашніх справ, онлайн/дистанційного навчання) та її самопочуття в умовах карантину.

Ваші відповіді необхідні для розробки заходів та рекомендацій, які допоможуть подолати наслідки соціальної ізоляції та зберегти здоров’я дітей.

Будь ласка, пройдіть опитування, залучіться до вирішення вкрай важливих питань, пов`язаних з дистанційним навчанням та збереженням здоров`я наших з вами дітей в складних умовах сьогодення!

Щоб заповнити анкету перейдіть за цим посиланням: https://forms.gle/LztqsHwDQ9unEVJz9 .

Анкету також можна заповнити на сайті: https://sites.google.com/view/school-public-health (сторінка “Опитування”).

На сайті Ви можете ознайомитись також з результатами першого етапу проекту.