Засідання Президії НАМН України від 29.12.2020 р.

966

29 грудня 2020 року відбулося засідання Президії НАМН України

На засіданні розглядалося питання про відтермінування дати проведення Загальних зборів НАМН України та Загальних зборів відділень НАМН України.

Відповідно до постанови Президії НАМН України від 05.11.2020 № 6/1 «Про проведення Загальних зборів НАМН України та Загальних зборів відділень НАМН України», з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2» та у зв’язку із встановленням обмежувальних протиепідемічних заходів на території України, Президія НАМН України прийняла рішення відтермінувати дату проведення Загальних зборів НАМН України та Загальних зборів відділень НАМН України до прийняття у встановленому порядку Кабінетом Міністрів України рішення щодо припинення дії обмежувальних протиепідемічних заходів на території України.

На засіданні було також розглянуто питання про результати висунення кандидатур для обрання на посаду президента НАМН України. 15 грудня 2020 року закінчився термін висунення кандидатур для обрання на посаду президента НАМН України, який був визначений Постановою Президії від 05.11.2020 № 6/1. За цей період відбулося засідання вчених рад ряду наукових установ та засідання Президії НАМН України, на яких було розглянуто питання про висунення кандидатур для обрання на посаду президента НАМН України. За результатами цих засідань одноголосно було висунуто кандидатом на посаду президента НАМН України академіка Цимбалюка В.І.

Відповідно до п.7 пп.7.5. Статуту НАМН України, постанови Президії НАМН України від 05.11.2020 № 6/1 «Про проведення Загальних зборів НАМН України та Загальних зборів відділень НАМН України» та оголошення про вибори президента НАМН України, опублікованого в газеті «Голос України» від 07.11.2020, розглянувши матеріали стосовно висунення кандидатур для обрання на посаду президента НАМН України, Президія НАМН України прийняла рішення зареєструвати кандидатуру академіка НАМН України, члена-кореспондента НАН України, доктора медичних наук, професора Цимбалюка Віталія Івановича для обрання на посаду президента Національної академії медичних наук України.