“Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф”

676

У рамках реалізації та презентації проекту "Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф" з робочим візитом бригада фахівців Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М.Амосова разом з головним позаштатним спеціалістом МОЗ України за спеціальністю "Хірургія серця та магістральних судин у дорослих" К. Руденком                   4 червня 2015 року відвідала Миколаївщину та наступного дня Херсонщину.

З метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації місцевих лікарів представники НАМН України провели консультації для дітей та дорослих, а також науково-практичну конференцію про сучасний стан надання кардіохірургічної допомоги в Україні.
Зокрема під час конференції щодо діагностики та лікування набутих вад серця виступив доктор медичних наук, завідувач відділу інфекційного ендокардиту НІССХ імені М.М.Амосова НАМН Олексій Крикунов.

Завідувач лабораторії електрофізіологічних, гемодинамічних на ультразвукових методів дослідження Борис Кравчук розповів учасникам конференції про немедикаментозну терапію трахіаритмій.

З приводу гострого коронарного синдрому, діагностики, первинної допомоги, лікування та реабілітації виступив завідувач відділення                                                                
екстреної ендоваскулярної хірургії НІССХ імені М.М.Амосова Сергій Сало.

Сучасні аспекти організації екстреної кардіохірургічної допомоги у своєму виступі проаналізував головний лікар НІССХ імені М.М.Амосова Сергій Сіромаха.

Питання акушерської кардіології в ХХI столітті – мультідисциплінарний підхід до зниження частоти акушерських та кардіальних ускладнень розглянула завідуюча відділення акушерських проблем екстрагенітальної патології ІПАГ Юлія Давидова.

З новітніми технологіями лікування вроджених вад серця присутні ознайомились у доповіді ендоваскулярного хірурга відділу ендоваскулярного лікування вроджених вад серця НІССХ імені М.М.Амосова Богдана Черпака.

Більше інформації: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150605_d.html