З Днем журналіста України!

1078

День журналіста встановлено Указом Президента України від 25 травня 1994 року. За дату святкування визначено 6 червня — день прийняття 6 червня 1992 року Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.
Щиро вітаємо всіх працівників засобів масової інформації із професійним святом – Днем журналіста!
Із днем, що об'єднує людей творчої неспокійної професії.

Надто хочемо відзначити представників профільних ЗМІ – медичних медійників й тих, хто спеціалізується на навколомедичній тематиці.

Сьогодні є добра нагода висловити щиру подяку всім журналістам, які пишуть і готують теле- і радіопередачі на медичну тематику, об’єктивно висвітлюють роботу наукових інститутів та установ НАМН, не залишаються осторонь відкриттів і проривів вітчизняних медиків-науковців, складають наукові огляди найважливіших досягнень в основних галузях медичної науки, сприяють визнанню й поширенню цих знань і досягнень у суспільстві.

Найтепліші вітання з нагоди Дня журналіста й слова подяки за кропітку багаторічну працю Президія НАМН надсилає колективу редакційної колегії «Журналу Національної академії медичних наук України», досвідченим майстрам слова, що лікує й просвіщає.

Зрозуміло, що робота журналіста вимагає нині не тільки професіоналізму і повсякденної творчості. Даються взнаки часи серйозних випробувань для країни. Та попри все Ви, наче фахові хірурги, своїм дієвим словом лікуєте хвороби суспільства, заохочуєте його гідно жити, формуєте світогляд здорового способу життя.

Телебачення, радіо, інтернет-видання і преса, виконуючи просвітницькі, інформаційні, культурно-духовні функції, здатні підвищити інтерес людей до проблем підтримки високого рівня свого здоров'я, впроваджують моду творити, визнавати й любити своє
.
Відрадно, що у переважній більшості ви з відповідальністю ставитесь до своїх обов’язків, що позиція ваша є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій – визначальним у вашій журналістській роботі.

Будьте в цьому завжди послідовними і пам’ятайте про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.
Світлими нехай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.

Із професійним святом вас, шановні журналісти!