15-й Міжнародний конгрес радіаційних досліджень ICRR – 2015 (Японія)

420

Цими днями з 25-го по 29-те травня 2015 року у місті Кіото (Японія) проходить 15-й Міжнародний конгрес радіаційних досліджень. 

Президії НАМН приємно відзначити, що серед доповідачів ICRR – 2015, присвяченого цьогоріч темі  
«Радіаційна наука, що формує майбутнє землі і людства», плеяда українських вчених, членів Національної академії медичних наук України –
президент академії, директор Інституту гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзєєва, академік Андрій Сердюк,
член-кореспондент НАМН, директор Національного наукового центру радіаційної медицини Димитрій Базика та
директор Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка, академік Микола Тронько.

Всього у конгресі беруть участь понад 100 вчених з усього світу ( Японії, США, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії та інших країн).  
Офіційна мова конгресу – англійська.

Для довідки:
ICRR (МКРД) – це конференція, що проводиться кожних 4 роки за участю багатьох вчених, що працюють у сфері радіаційних досліджень.
Радіаційна наука охоплює широкий спектр академічних дисциплін, як з базовими, так і прикладними дослідницькими проектами, що вивчають вплив радіації на все живе з точки зору біології, фізики, хімії, епідеміології та екології.

Річ у тому, що у радіаційній науці XX століття дослідницькі проекти реалізовувались окремо, кожен з яких зосереджувався на одній темі, і тому це унеможливлювало зосередження на комплексних проблемах, пов’язаних з радіаційним опроміненням, з яким ми стикаємося сьогодні.

«Для того, щоб успішно вирішувати ці питання нам потрібно встановити нову форму радіаційної науки XXI століття, а саме напрацювати міждисциплінарну науку, що складатиметься з геноміки (розділ генетики), екологічної, оздоровчої науки, клінічної радіобіології та радіотерапії» – вважають організатори конгресу ( Міністерство освіти, культури, спорту, науки та технологій, Вчена рада та уряд Японії, м. Кіото та його префектура).
Вони переконані, що саме ICRR-2015 стане важливою віхою у реалізації цього масштабного завдання.

На фото: Міжнародний конференц-центр Кіото ( місце проведення ICRR-2015)

Більше інформації:  http://www.congre.co.jp/icrr2015/index.html