Академічна медицина людям

834

На підставі рішення виїзного засідання Бюро Президії НАМН України від 12.05.2022 року у місті Ірпені та місті Буча Київської області, з метою подальшого надання високоспеціалізованої консультативної медичної допомоги, створення умов високої доступності безкоштовного лікування в державних установах Національної академії медичних наук України населенню Ірпінської, Бучанської, Бородянської, Гостомельської ОТГ Київської області, міст Ірпеня та Буча, що постраждало від російської агресії за період з 18.05.2022 р. по 29.06.2022 р. виїзними бригадами Національної академії медичних наук України, до складу яких входять висококваліфіковані спеціалісти, було проведено 14 виїздів по території Бучанської та Ірпінської ОТГ, з яких 9 – по селах, 5 – у містах Буча та Ірпінь.

Мешканці вищевказаних громад мали можливість отримати консультації лікарів ендокринологів з ДУІнститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України”; кардіологів з ДУ “ННЦ “Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України”, ДУНаціональний науковий центр радіаційної медицини НАМН України”, ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України”; неврологів-нейрохірургів з ДУ “Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України»; неврологів з ДУ Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України” та ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України”; отоларингологів з ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України” , травматологів з ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України”; хірургів з ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України»; педіатрів та акушерів-гінекологів з ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М.Лук’янової НАМН України”, кардіохірургів з ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова НАМН України” та психіатрів з ДУ “Інститут невідкладної і відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН України”.

За даний період було проведено 2504 консультацій та обстежень, з них направлено на додаткові консультації, обстеження та лікування до клінік інститутів НАМН України – 111 пацієнтів.