«Актуальні питання дитячої гепатології»

490

Національна академія медичних наук України,
Міністерство охорони здоров’я України,
ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України»,
Асоціація педіатрів України
19 травня 2016 р. у м. Києві відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання дитячої гепатології».

На урочистому відкритті конференції з вітальним словом до учасників звернулися президент НАМН України, академік Цимбалюк В.І., директор ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України» академік НАМН України Антипкін Ю.Г., головний лікар НДСЛ «ОХМАТДИТ» Гладуш Ю.І.

В конференції взяли участь понад 300 фахівців, серед них педіатри, дитячі гастроентерологи, дитячі інфекціоністи, дитячі хірурги, трансплантологи, клінічні генетики, лікарі сімейної практики.

На конференції були представлені доповіді з проблемних питань особливостей перебігу, діагностики та лікування хронічних вірусних гепатитів В та С, гепатитів викликаних іншими гепатотропними вірусами, автоімунного гепатиту. Особлива увага була приділена діагностиці та лікуванню захворювань печінки у дітей раннього віку та спадковим та набутим метаболічним захворюванням печінки у дітей. Дитячі хірурги представили доповіді присвячені питанням сучасної діагностики та лікування портальної гіпертензії та кіст печінки у дітей. Також на конференції була представлена доповідь провідних фахівців в галузі трансплантології в Україні, щодо проблем та можливостей трансплантації печінки у дітей в Україні та світі.

За результатами роботи конференції була прийнята резолюція.