КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ РОЗРОБОК «Сходи в Майбутнє: відзнака молодих науковців у сфері охорони здоров’я та фармацевтики»

594

Мета проведення конкурсу інноваційних розробок  – заохочення молодих науковців до творчих наукових пошуків та навчання навичкам презентації отриманих наукових результатів.

УВАГА! У зв'язку з великою кількістью заявок, що надійшли на Конкурс та на ваші прохання щодо продовження термінів подачі заявок, команда організаторів Конкурсу прийняла рішення про продовження термінів подачі заявок до 7 березня включно. 
Раді повідомити про старт конкурсу  інноваційних розробок для молодих вчених «Сходи в Майбутнє: відзнака молодих науковців у сфері охорони здоров’я та фармацевтики», що проводиться Громадською спілкою «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» у партнерстві з Національною академією медичних наук України.

Дати проведення Конкурсу: 21.01.2019 – остання декада травня 2019 р.

До участі у Конкурсі запрошуються окремі особи та проектні команди   (представники організацій різних форм власності), які зацікавлені у розвитку своїх проектів, зокрема у залученні фінансування та отриманні навичок комерціалізації власних проектів.

Заявки на участь у Конкурсі приймаються за темами, що спрямовані на вивчення механізмів розвитку фармакорезистентності, у тому числі до антибіотиків, та її подолання при лікуванні соціально небезпечних хвороб, зокрема  туберкульозу, ВІЛу тощо, а також розроблення препаратів для лікування вірусних інфекцій з використанням наступних технологій:

  • Біотехнологія (Biotechnology).
  • Нанотехнологія (Nanotechnology).
  • Генна інженерія (Gene engineering).
  • Нові молекули і фармкомпозиції (New molecules and pharmaceutical compositions).

Розмір Призового фонду складає 180 000 грн.

Детальна інформація щодо умов проведення Конкурсу та його тематичних напрямів за активними посиланнями:

 

Окрім повідомлення на веб-сайті НАМН України дану інформацію ви знайдете  також на офіційній сторінці Конкурсу, що функціонує з 21.01.2019 за адресою:

https://www.facebook.com/uptofuture


та на сайті організаторів – https://uptofuture.org