МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ІНТЕРВЕНЦІЙНЕ ЛІКУВАННЯ БОЛЮ”

863

АНОНС
16-17 травня 2019 року в м.Києві відбудеться Міжнародна конференція «Інтервенційне лікування болю».

Мета конференції – об’єднання зусиль українських ентузіастів медицини болю для ефективного впровадження її принципів і досягнень в українську медичну практику.

Хронічний біль є значною проблемою нинішнього суспільства. У країнах Європи кожна п’ята особа повідомляє про наявність хронічного болю помірної або високої інтенсивності, який у третині випадків не полегшується в результаті лікування.
У відповідь на цей виклик з середини 20-го сторіччя почав свій розвиток новий напрям медицини, який на початку століття нинішнього було офіційно визнано в розвинутих країнах під назвою «Медицина болю». Суттєвою частиною медицини болю є інтервенційне лікування – застосування сучасних малоінвазивних технік.

Відтак поділитися своїм досвідом приїдуть провідні експерти у галузі інтервенційного лікування болю як із-за кордону, так і з України. В числі почесних лекторів виступлять також лікарі українського походження, які зробили кар’єру в країнах Заходу і готові ділитися з нами своїм досвідом.

Більш докладна інформація про реєстрацію на захід, місце проведення та програму  на веб-сторінці конференції за посиланням:

http://rimon.in.ua/ipain2019