Державний фонд фундаментальних досліджень припинив свою діяльність

612

наказ від 28.01.2019 № 79 «Про реорганізацію Державного фонду фундаментальних досліджень»
28.01.2019 Державний фонд фундаментальних досліджень припинив свою діяльність. Національний фонд досліджень України є правонаступником всього майна, прав і обов’язків Державного фонду фундаментальних досліджень.

У зв’язку зі створенням та державною реєстрацією Національного фонду досліджень України Міністерством освіти і  науки України видано наказ від 28.01.2019 № 79 «Про реорганізацію Державного фонду фундаментальних досліджень». Відповідно до нього Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) припиняється шляхом приєднання до Національного фонду досліджень. Зазначеним наказом також утворено комісію з реорганізації Державного фонду фундаментальних досліджень, якою буде здійснено усі необхідні заходи з припинення ДФФД.

31 січня 2019 року рішення щодо припинення ДФФД внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Строк заявлення вимог кредиторів – два місяці з дня оприлюднення Державною реєстраційною службою повідомлення про припинення.

З моменту призначення комісії з реорганізації повноваження виконавчого директора Державного фонду фундаментальних досліджень Гриньова Бориса Вікторовича припиняються, а повноваження щодо управління справами ДФФД перейшло до голови комісії з реорганізації.

За матеріалами з офіційного веб-сайту МОН України