Дні лабораторної медицини відбудуться у рамках vi міжнародного медичного форуму

848

Традиційно на VI Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації», який відбудеться 15-17 квітня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», будуть представлені науково-практичні досягнення лабораторної діагностики у рамках Спеціальної програми «Дні лабораторної медицини» та спеціалізованої виставки.
16 квітня конференція «Стрес та лабораторне супроводження».
Організатори: НАМН України, Лабораторна та метрологічна служби НАМН України, Референтна лабораторія НАМН України, ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» НАМН України».
16 квітня конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин».
Організатори: НАМН України, Лабораторна та Метрологічна служби НАМН України, Референтна лабораторія НАМН України, ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН».
16 квітня УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА.
Організатори: НАМН України, Лабораторна та метрологічна служби НАМН України, Референтна лабораторія НАМН України, Компанія LMT.
15-16 квітня науково-практична конференція «Лабораторна діагностика в клініці внутрішніх хвороб».
Організатори: МОЗ України, Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, НМАПО ім. П.Л. Шупика.
15 квітня лекції: «Лабораторна діагностика алергічний захворювань», «Біохімічні дослідження в лабораторній діагностиці», «Інновації в діагностиці Анти-Мюллерового Гормону», Лабораторне обладнання (URIT). Картриджні аналізатори (DRG, DIESSE).
Організатор: група компаній Авантіс.
Науково-практичні заходи включені у роботу VI Міжнародного Медичного Конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України», який проходить на базі Форуму.
Конгрес внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2015 році», затверджений МОЗ та НАМН України (Розділ «Конгреси» №3, с.8).
Кожен учасник науково-практичних заходів отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.
Участь – безкоштовна, за умови реєстрації.
Ознайомитися з науково-практичними програмами заходів та зареєструватися: http://medforum.in.ua/iv-mezhdunarodnyy-medicinskiy-kongress
Науково-практичні заходи доповнить потужна експозиційна частина Міжнародної виставки охорони здоров’я MEDICAEXPO. На професійній платформі Форуму можна буде ознайомитися з продукцією світових лідерів в області поставок обладнання і розробок для лабораторій, наладити ділові контакти, зробити вибір, попередньо дізнавшись переваги обладнання, взявши участь у численних презентаціях.
Приєднуйтесь до лідерів галузі охорони здоров’я на VI Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров'я нації» 15-17 квітня 2015 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б)!