До Міжнародного дня жінок та дівчат у науці

709

Цього року світова громадськість всьоме відзначає Міжнародний день жінок та дівчат у науці, запроваджений Резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 р. з метою досягнення повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки й розширення їх прав та можливостей, а також забезпечення гендерної рівності.

Любі жінки, колеги-науковці та дівчата, які тільки обрали для себе такий цікавий та захоплюючий світ науки!

Від Президії Національної академії медичних наук України прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня жінок та дівчат у науці!

Ви вносите величезний вклад у розвиток медичної науки! Завдяки вашій наполегливості, силі духу, працьовитості та унікальній точці зору, розвиваються наукові знання, вдосконалюються лікувальні методики, створюються нові медичні препарати, рятуються життя.

Висловлюємо вам щиру повагу та вдячність за вашу активну життєву позицію і відданість своїй справі. Зичимо вам творчого натхнення, нових ідей, проектів та успіхів у їх реалізації. Бажаємо щоб наукова діяльність приносила вам величезне задоволення, а результати плідної праці не змушували вас довго чекати.

З великою повагою

Президія НАМН України