До уваги урологів та спеціалістів суміжних спеціальностей!

772

Провідні вітчизняні урологи, нефрологи та фахівці суміжних спеціальностей представлять свої дослідження на VI Міжнародному Медичному Форуму
Цієї весни, 15-17 квітня 2015 року приділіть час VI Міжнародному Медичному Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» – головній події галузі охорони здоров’я України, яка щороку проходить у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

В цьому році провідні спеціалісти ДУ «Інститут урології НАМН України» та Асоціація урологів України організовують науково-практичну конференцію «Концептуальні засади сучасних принципів діагностики та лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів».

Вперше фахівці кафедри нефрології та нирково-замісної терапії НМАПО ім. П.Л. Шупика взялися за проведення трьох майстер-класів: «Інфекції сечової системи», «Артеріальна гіпертензія при хронічній і діабетичній хворобі нирок», «Генетичні захворювання нирок».

Науково-практичні заходи включені у роботу VI Міжнародного Медичного Конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України», який проходить на базі Форуму.

Міжнародний Медичний Конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України» внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2015 році», затверджений МОЗ та НАМН України.

Кожен учасник науково-практичних заходів отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.

Участь – безкоштовна, за умови реєстрації.

Ознайомитися з науково-практичними програмами заходів та зареєструватися:  http://medforum.in.ua/iv-mezhdunarodnyy-medicinskiy-kongress
Приєднуйтесь до лідерів галузі охорони здоров’я на VI Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров'я нації» 15-17 квітня 2015 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б)!