IV Міжнародний гастроентерологічний форум «Гастроентерологія і гепатологія: досягнення, проблеми, перспективи» від 12.11.2020 р.

1109

12-13 листопада 2020 року Директор ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» професор Степанов Юрій Миронович прийняв участь з 2 лекціями майстер-класу на IV Міжнародному гастроентерологічному форумі «Гастроентерологія і гепатологія: досягнення, проблеми, перспективи», який проходив на території Республіки Узбекистан в онлайн-режимі за участю всесвітньо відомих експертів з гастроентерології.

Професор Ю.М. Степанов відзначив пріоритетні позиції, які займає Державна установа «Інститут гастроентерології НАМН України» як єдиний унікальний науково-дослідний та лікувальний заклад гастроентерологічного профілю третинного рівня в Україні, який підпорядковується Національній академії медичних наук України. Діяльність фахівців інституту понад 55 років спрямована на покращення здоров’я нації.

Програма форуму включала в себе обговорення широкого кола актуальних питань, які стосуються останніх досягнень в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту і печінки, а також сучасних аспектів дієтотерапії.