На Рівненщині волонтерить лікарка-пульмонолог з Харкова

565

Лікарка-пульмонолог з Харкова відтепер приймає пацієнтів у Здолбунівській лікарні. Жінка переїхала на Рівненщину через обстріли у рідному місті. Там вона була науковою співробітницею, кандидаткою медичних наук та лікаркою-пульмонологом в “Національному інституті терапії імені Любові Малої”. Тож приїхавши у тилове місто відразу ж почала займатися справою свого життя. Більше дивіться далі у сюжеті.


Це лікарка-пульмонолог Олена Колеснікова. Жінка працювала в єдиному в Україні науково-дослідному і клініко-діагностичному загальнотерапевтичному центрі Харкова. Через війну приймає пацієнтів у місті Здолбунів на Рівненщині.

В Здолбунівській лікарні пані Олені виділили окремий кабінет. Де тричі на тиждень: в понеділок, середу та п`ятницю жінка і консультує пацієнтів.

Такого спеціаліста в містечку раніше не було. Тож пацієнти не приховують свого задоволення від того, що проконсультуватися в пульмонолога відтепер можна і в Здолбунові.

До слова в Здолбунів з міст де ведуться активні бойові дії переїхало четверо вузькопрофільних спеціалістів.

Загалом Здолбунівська громада прийняла майже півтори тисячі внутрішньо-переміщених осіб. Яких, як і пані Олену до друзів або ж просто у відносно безпечне місто привезли рідні. А самі пішли захищати країну.

Олена Колеснікова поки не планує повертатись у рідне місто. Каже, чекає перемоги. Наразі і далі буде надавати необхідну допомогу здолбунівчанам.

Джерело: РІВНЕ1