Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України представить гостроактуальні дослідження з екстреної кардіохірургії

763

15 квітня фахівці ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Н.М. Амосова НАМН України» на платформі VI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» організовують науково-практичну конференцію «Невідкладні стани в кардіохірургії. Організація і надання екстреної медичної допомоги».
На порядок денний заходу виноситься проблематика надання екстреної кардіохірургічної допомоги, здійснення серцево-легеневої реанімації на догоспітальному етапі, тактика та лікування при гострих аортальних синдромах тощо.
Також на конференції розглядатимуться актуальні питання надання екстреної кардіохірургічної допомоги військовим та постраждалим у зонах бойових дій.
До участі запрошуються лікарі первинної ланки, кардіологи, педіатри, неонатологи, фахівці невідкладної медичної допомоги, керівники ЗОЗ, організатори у сфері охорони здоров’я.
Науково-практичний захід включений у роботу VI Міжнародного Медичного Конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України», який проходить на базі Форуму. Конгрес внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2015 році», затверджений МОЗ та НАМН України (Розділ «Конгреси» № 3, с.8).
Кожен учасник науково-практичних заходів отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.
Участь – безкоштовна, за умови реєстрації: http://medforum.in.ua/iv-mezhdunarodnyy-medicinskiy-kongress.
VI Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» відбудеться 15-17 квітня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б).
 
Програма науково-практичної конференції «Невідкладні стани в кардіохірургії. Організація і надання екстреної медичної допомоги» (15 квітня, 11.00-17.00, Конференц-зал №5, павільйон №3)*
Тема: Стан надання екстреної кардіохірургічної допомоги в Україні
Доповідач: Сіромаха С.О.
Тема: Організація та здійснення серцево-легеневої реанімації на догоспітальному етапі
Доповідач: Гур’єв С.О.
Тема: Тактика та лікування при гострих аортальних синдромах
Доповідач: Кравченко В.І.
Тема: Пухлини серця. Екстрені стани в кардіології та кардіохірургії
Доповідач: Вітовський Р.М.
Тема: Особливості надання домедичної та екстреної медичної допомоги постраждалим в умовах ведення бойових дій
Доповідач: Сурков Д.
Тема: Гострий коронарний синдром. Сучасні методи діагностики та лікування
Доповідач: Сало С.В.
Тема: Критичні вроджені вади серця
Доповідач: Труба Я.П.
Тема: Раптова серцева смерть
Доповідач: Парацій О.З.
 
*У програмі можливі зміни