Нарада на виконнання Указу Президента України №880/2014

463

18 листопада 2014 року в ДУ «Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова» відбулася відео – селекторна нарада президії НАМН України присвячена виконанню Указу Президента України № 880/2014 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 листопада 2014 року "Про невідкладні заходи із забезпечення державної безпеки”.
 
Питання які обговорювалися під час засідання стосувалися:
–  розробки і затвердження Кабінетом Міністрів України разом зі Службою безпеки України та за участю Національної академії медичних наук України військово-медичної доктрини України;
– розробки  заходів щодо забезпечення лікування та реабілітації учасників бойових дій у закладах охорони здоров'я для інвалідів і ветеранів Великої Вітчизняної війни, закладах охорони здоров'я Національної академії медичних наук України;
– вдосконалення системи забезпечення державного санітарно-епідеміологічного нагляду;
– опрацювання питання відновлення військово-медичної підготовки у вищих медичних навчальних закладах;
– разом із Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством соціальної політики України розробка заходів щодо забезпечення соціально-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.
 
Звертаючись до присутніх перший віце – президент НАМН України Ю.І. Кундієв наголосив: «Ці заходи, які маємо розробити – не на один місяць, не на гострий період, а на досить тривалий час. Сьогодні хірурги зроблять свою справу, але психо-фізіологічна травма у бійців – учасників АТО та цивільного населення буде проявлятися з часом і буде тривати роками.»