Народження сина стало найкращим подарунком для військового до Дня захисника

284

27 вересня в стінах ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова НАМН України» народився хлопчик, якого батьки уже встигли наректи Женею.

У його мами Анастасії під час вагітності було виявлено вроджений двостулковий аортальний клапан, комбіновану аортальну ваду з перевагою стенозу ІІ-ІІІ ст.
Тому народжувати потрібно було під пильним наглядом лікарів.

На щастя, пологи пройшли добре. Дитина народилася на 38 тижні вагітності вагою 2770 г, має чудовий апетит, а головне відчуває тепло своїх найрідніших людей.

Батько хлопчика Олександр – військовий. Саме на День захисника приїхав із Бахмута і ні на мить не відпускає з рук свого первістка. Чоловік каже, що це найкращий подарунок до свята. Неймовірне щастя, сльози радості та емоції, які зашкалюють. Усі переживання родини Агронових, ніби заховалися за посмішкою новонародженого синочка.

До цього часу жінка навіть не здогадувалася про ваду серця. Попереду на жінку очікує операція, але зараз її життю нічого не загрожує.

Дякуємо за командну роботу колегам з ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України” та ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова НАМН України».

Джерело: ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова НАМН України»