Науково-практична конференція «Мікробіологічні читання пам’яті професора Юрія Леонідовича Волянського». Анонс

1659

12 лютого 2020 року відбудеться науково-практична конференція «Мікробіологічні читання пам’яті професора Юрія Леонідовича Волянського» на базі Державної установи «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова Національної академії медичних наук України» (м. Харків).

Напрямки роботи:

 1. Висвітлення ролі Ю.Л. Волянського у становленні і розвитку мікробіологічної науки та створенні школи науковців.
 2. Загальна мікробіологія: систематика, екологія, фізіологія, біохімія мікроорганізмів.
 3. Медична мікробіологія: біологічні властивості і роль мікроорганізмів та їх асоціацій при інфекційних і соматичних захворюваннях.
 4. Вірусологія, молекулярна генетика.
 5. Проблеми фундаментальної, клінічної та лабораторної імунології та алергології.
 6. Актуальні питання клініки, діагностики та лікування інфекційних хвороб. Соціально значущі, емерджентні та реемерджентні інфекції.
 7. Сучасна паразитологія в гуманній та ветеринарній медицині.
 8. Стан, перспективи розробки, стратегія використання імунобіологічних, промікробних, про- та пребіотичних препаратів на сучасному етапі.
 9. Актуальні питання вакцинопрофілактики.
 10. Біотехнологія і генна інженерія.

Форми участі у науково-практичній конференції:

 • усна доповідь на засіданнях;
 • стендове повідомлення;
 • публікація тез;
 • вільний слухач.

Мікробіологічні читання будуть проводитись в режимі пленарних та секційних засідань, де планується представлення усних доповідей та стендових повідомлень. Оргкомітет залишає за собою право визначати характер доповіді учасника (пленарна чи секційна), для чого необхідно попередньо надати доповідь до оргкомітету конференції. Робочі мови конференції: українська та англійська.

Первинна реєстрація для участі у конференції:

Для участі у конференції необхідно до 01 лютого 2020 року надіслати заявку за запропонованою реєстраційною формою на електронну адресу: 120220_imi@ukr.net

Адреса оргкомітету Форуму:

ДУ «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова Національної академії медичних наук України» вул. Пушкінська, 14-16, м. Харків, 61057, Україна. Відповідальний секретар оргкомітету: учений секретар ДУ «ІМІ НАМН»: Воронкіна Ірина Анатоліївна Тел.: (057)731-42-62, 731-31-51 Факс.: (057)731-34-69 E-mail: iminamn@ukr.net, imidir@ukr.net